מגי'ק

סגירת מרפסות לימי הקיץ החמים או החורף הקרים. סגירת המג'יק מאפשרת שימוש נוסף בחלל והחלל נהפך להיות חלק אינטגרלי מהבית . המג'יק עשוי ברובו מזכוכית ללא פרופיל אלומיניום אשר מאפשר סגירה ופתיחה קלה.

דלתות וחלונות זכוכית מתקפלים ללא מסגרת (חלונות מגי'ק) הופכים פופולריים יותר ויותר בעיצוב אדריכלי מודרני בשל המראה המלוטש והחלק שלהם. הם מהווים פתרון אידאליי לסגירת מרפסות לימי הקיץ החמים או לילות החורף הקרים, במיוחד אם יש לכם נוף רחב ומרהיב שחבל לטשטש אותו..

הנה כמה עובדות ומידע מעניין הקשור לסוג זה של עיצוב סגירת מפתחים:

מהם חלונות מג'יק?

אלה הם למעשה דלתות וחלונות זכוכית מתקפלים ללא מסגרת. זוהי סוג של מערכת לוחות זכוכית בקנה מידה גדול הניתנת לקיפול ולאיחוד על מנת ליצור חלל פתוח ורחב ידיים. בניגוד לדלתות הזזה או צירים מסורתיים, לדלתות וחלונות מזכוכית מתקפלת אין מסגרות, פרופילים או אבנטים בין לוחות הזכוכית, מה שיוצר תצוגה חלקה וללא הפרעה.

מג’יק פלקס

היתרונות של דלתות וחלונות זכוכית מתקפלת מג'יק:

אור טבעי משופר: לוחות הזכוכית הגדולים מאפשרים כניסת אור טבעי מקסימלית לחלל ויוצרים אווירה בהירה ואוורירית.

נוף רחב ידיים: היעדר מסגרות ואבנטים יוצר מבט ללא הפרעה על החוץ, ומטשטש את הגבול בין החללים הפנימיים והחיצוניים. מה שנותן תחושת מרחב ואווריריות.

יעילות אנרגטית: דלתות וחלונות המג'יק מהונדסים עם אלמנט פיזור טמפרטורה מתקדם וזכוכית מבודדת כדי לספק יעילות אנרגטית מצוינת, כלומר הם חוסכים בחשמל..

חיסכון במקום: ניתן לקפל ולערום דלתות וחלונות מזכוכית מג'יק כדי ליצור פתח רחב, ובכך לחסוך מקום יקר ערך בחלל.

קלות שימוש: סגירת המג'יק מהווה פתרון נוח וקל לשימוש גם כשמדובר במפתחים רחבים או גדולים – פעולת בפתיחה והסגירה היא מאוד פשוטה ואסטטית.

סוגי זכוכיות מג'יק:

דלתות כפולות: דלתות מתקפלות כפולות כוללות לוחות זכוכית מרובים המתקפלים ונערמים זה על גבי זה, ויוצרים פתח רחב.

דלתות מולטי-סלייד: לוחות זכוכית מרובים המחליקים על מסילות ונערמים זה מאחורי זה, ויוצרים פתח רחב.

חלונות מתקפלים: חלונות מתקפלים פועלים באופן דומה לדלתות מתקפלות כפולות, עם לוחות זכוכית מרובים המתקפלים ונערמים ליצירת פתח. עם זאת, חלונות מתקפלים מתוכננים להיות מותקנים במסגרת קבועה, ולא כמערכת דלתות העומדות בפני עצמן.

התקנה ותחזוקה: דלתות וחלונות זכוכית מג'יק דורשים התקנה מקצועית כדי להבטיח פונקציונליות נאותה והתאמה אטומה לתנאי מזג האוויר. תחזוקה שוטפת נחוצה גם כדי לשמור על המסילה ועל הזגוגיות נקיים ובמצב טוב.

דלתות וחלונות זכוכית מג'יק יכולים להוות תוספת נהדרת למגוון חללים ומפתחים, הן למגורים והן למסחר. הנה כמה דוגמאות למפתחים שבהם ניתן להשתמש בהם:

בתי מגורים: דלתות וחלונות זכוכית מג'יק יכולים לשמש בבתי מגורים במגוון דרכים. לדוגמה, ניתן להשתמש בהם כדי ליצור מעבר חלק בין חללי מגורים פנימיים וחיצוניים, כגון פתיחת סלון לפטיו או לחצר אחורית. ניתן להשתמש בהם גם בחדרי שינה, בחדרי רחצה או בחללים אחרים כדי לספק תצפית נקיה לנופים נרחבים ושמירה על אור טבעי.

מסעדות וברים: ניתן להשתמש בדלתות וחלונות זכוכית מג'יק במסעדות ובברים ליצירת אווירה פתוחה ומזמינה. ניתן להשתמש בהם כדי ליצור מעבר חלק בין חללי אוכל פנימיים וחיצוניים, כדי לסגור אזורים חיצוניים בעונות מסויימות, או כדי לספק נופים נרחבים של האזור שמסביב.

בנייני משרדים: ניתן להשתמש בדלתות וחלונות זכוכית מג'יק בבנייני משרדים כדי ליצור חללי עבודה פתוחים ושיתופיים. ניתן להשתמש בהם כדי לחלק חדרי ישיבות גדולים או חללי ישיבות, או כדי ליצור משרדים פרטיים עם נוף רחב ידיים.

במידת הצורך ניתן גם להתאים לסגירת המג'יק וילונות הצללה מסוגים שונים.

באופן כללי, ניתן להשתמש בדלתות וחלונות מזכוכית מג'יק בכל חלל שבו רצוי אור טבעי ונוף רחב ידיים, ושבו חשוב מעבר חלק בין חללים פנימיים וחיצוניים.

רשת פלקס - רשתות נגד יתושים,רשתות לחלונות,רשתות לדלתות

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..

רשת פלקס - רשתות נגד יתושים,רשתות לחלונות,רשתות לדלתות

פרופיל חנן

פרופיל חנן רשת פלקס גאה להציג - פרופיל חנן פרופיל אלומיניום חדשני כמיטב המסורת: יעיל ואיכותי. חזק וחסכוני. בעל ידיות

המשך קריאה »
רשת פליסה/הרמוניקה במבצע!

המוצר הבלעדי מבית רשת פלקס, רשת ללא צורך במסילה!

מוצר פשוט, קל ונוח לתפעול

דילוג לתוכן