רשת גלילה

רשת גלילה מחיר - המומלץ ביותר

רשת גלילה

בתחום הרשתות לחלונות ולדלתות קיימים היום שלושה סוגים עיקריים של מנגנוני הפעלה והתקנה:

  • רשתות כנף – נפתחות ונסגרות כמו דלת ויושבות על ציר.
  • רשתות הזזה – נפתחות באמצעות הזזה לצדדים, ומותקנות על גבי מסילות ייעודיות.
  • רשתות גלילה – רשתות הנגללות מעלה ומטה על פי הצורך, באמצעות חוט או ידית ומותקנות באמצעות מנגנון מיוחד שאינו מצריך ציר או התקנה של מסילה מיוחדת.

 

במאמר זה אנחנו נספר לכם את כל מה שכדאי לכם לדעת על רשתות גלילה.

היום, כולנו מכירים את המילה "לגלול", והיא קשורה דווקא לעידן המתקדם והמודרני שבו אנחנו חיים.

אבל רשתות הגלילה פותחו כבר בתחילת שנות השמונים של המאה הקודמת, ונחשבו לפתרון פורץ דרך בזמנו.

הן פותחו על מנת לתת מענה לצרכים ההולכים וגוברים של קבלנים ולקוחות פרטיים כאחד, ברשתות ורסטיליות, נוחות להתקנה בכל סוג של מפתח, עמידות ונוחות לשימוש.

מאז הן הפכו להיות מוצר הקיים כמעט בכל בית, ובודאי בכל חנות המתמחה ברשתות, באלומיניום ובמנגנוני גלילה.

מהי רשת גלילה?

רשת הגלילה פותחה על ידינו בתחילת שנות השמונים, כדי לתת מענה פשוט וקל לסוגים שונים של מפתחים. זוהי רשת שעולה ויורדת מלמעלה למטה ולמעשה מקנה פתרון מקיף לכל סוגי החלונות.

בניגוד לרשתות אחרות בהן המסילות נמצאות מתחת ומעל לחלון, ברשת גלילה המסילות נמצאות בצדדים.

הרשת יכולה לתת מענה ופתרון מושלם גם לחלונות קטנים בהם לא תרצו להתקין חלונות הזזה. והיא מתאימה מאוד גם לחלונות פתיחה העובדים על צירים.

מהם המאפיינים העיקריים של רשת גלילה?

מיועדת במיוחד להתקנה קלה: המנגנון הפשוט של רשת גלילה הונדס במיוחד על מנת לאפשר התקנה קלה, במהירות ובקלות ללא צורך במנגנונים מורכבים או מסילות מיוחדות.

עמידות לאורך זמן: הרשתות הנגללות הטובות ביותר לחלונות עשויות מחומרים איכותיים הבנויים לעמוד בחשיפה לפגעי מזג האוויר ובלאי של שימוש קבוע. ויכולות להחזיק שנים רבות.

רשת הדוקה: זוהי רשת הדוקה ואיכותית, היכולה להרחיק לא רק יתושים אלא גם חרקים אחרים כמו זבובים, עכבישים ועשים. 

קלה לתפעול: רשת גלילה נועדה להיות קלה מאוד לתפעול, בין אם באופן ידני או באמצעות שלט רחוק.

דיסקרטית ולא פולשנית: רשת גלילה באיכות טובה אמורה להשתלב בצורה חלקה עם מסגרת החלון שמסביב, מבלי לגרוע מהמראה הכללי של החלון או החדר.

ניתנת להתאמה אישית: רשתות נגללות לחלונות או לדלתות יכולות להגיע במגוון גדלים וסגנונות כדי להתאים לסוגים שונים של חלונות, כולל חלונות שבהם לא ניתן להתקין שום רשת אחרת.

קלה לניקוי: הרשת מיועדת במיוחד להיות קלה לפירוק ולניקוי כדי להבטיח שהיא תישאר נקייה מלכלוך, אבק ולכלוך אחר שעלולים לסתום את הרשת ולהפחית את יעילותה.

איך רשת גלילה פועלת?

רשת גלילה לחלונות או לדלתות מורכבת בדרך כלל ממסך רשת המתגלגל מעלה ומטה מתוך תוף או ארגז (לרוב עשוי מאלומיניום) המותקן על מסגרת החלון.

כך זה עובד: כאשר הרשת אינה בשימוש, היא מגולגלת ומאוחסנת בארגז, הממוקם בדרך כלל בחלק העליון של מסגרת החלון. אם אתם רוצים לסגור את הרשת, אתם פשוט צריכים למשוך אותה כלפי מטה מהארגז שבו היא גלולה ולאבטח אותו במקום באמצעות מנגנון הנעילה ו/או מגנט, המותקן בתחתית החלון או הדלת, משני הצדדים.

הרשת מתוכננת להיות הדוקה מספיק כדי להרחיק יתושים וחרקים אחרים, ועדיין לאפשר לאוויר לזרום דרך החלון. אם אתם רוצים לפתוח את הרשת ולהשאיר את החלון או הדלת פתוחים, כל מה שצריך לעשות זה לשחרר את מנגנון הנעילה והמסך של הרשת מתגלגל בחזרה לתוך הארגז או התושבת שלו.

רוב רשתות היתושים הנגללות לחלונות מופעלות באופן ידני, באמצעות ידית או כבל המאפשר למשוך את המסך למעלה ולמטה. דגמים מסוימים עשויים להיות מופעלים באמצעות שלט רחוק או מערכת ממונעת.

לאיזה סוגים של חלונות מיועדת רשת הגלילה?

זוהי רשת ורסטילית היכולה להתאים לכל סוגי החלונות. היא גם נותנת מענה לסוגים מורכבים של פתחים בהם קשה או בלתי אפשרי להתקין כל רשת אחרת. למשל חלון הממד, חלונות צרים במיוחד או חלונות של סקיילייט.

לאיזה סוגים של דלתות מיועדת רשת הגלילה?

רשת הגלילה נועדה לתת פתרון כולל לסוגים רבים של פתחים. בכל הקשור לדלתות היא מהווה מענה מושלם גם לדלתות רגילות וגם לדלתות צרות במיוחד, דלתות בהן יש מרחב מוגבל שאינו מאפשר פתיחה לצדדים כמו כנפיים, או לדלתות יציאה אחורית.

הפתרון של רשתות גלילה לדלתות הוא גם יעיל וחסכוני כיוון שאינו דורש תהליך התקנה מסובך, אינו כרוך בהתקנה של צירים או מסילות מיותרות ומאפשר גם שליטה מלאה בפתיחה או בסגירה של הרשת.

לאיזה סוגים של פתחים מומלץ להתקין רשת גלילה עם מנגנון חשמלי?

רשת גלילה חשמלית המופעלת באמצעות שלט מומלצת בעיקר לשימוש בפתחים גדולים או רחבים כמו מרפסות, ויטרינות או חלונות גבוהים שקשה להגיע אליהם.

איזה סוגי רשתות ניתן להתקין באמצעות מנגנון הגלילה הייחודי הזה?

היום ניתן להתאים כמעט את כל סוגי הרשתות למנגנון הגלילה- כך שזו לעמשה בחירה שלכם. תוכלו להתקין רשת רגילה נגד יתושים, רשתות בצבעים שונים, רשתות שקופות במיוחד ובלתי נראות וגם רשתות הצללה.

למה לבחור ברשת גלילה או: מהם היתרונות של רשת גלילה?

פונקציונאלית: רשת הגלילה תוכננה במיוחד כדי להרחיק יתושים, חרקים ולכלוכים מהבית, ומאפשרת לכם ליהנות בתוך הבית מאויר צח ונקי מזמזומים.

קלה לשימוש: רשתות נגללות קלות מאוד לשימוש, עם מנגנון פשוט המאפשר לפתוח או לסגור את הרשת במהירות ובקלות לפי הצורך.

ניתנת להתאמה אישית: רשתות גלילה לחלונות וגם לדלתות זמינות במגוון גדלים וסגנונות, מה שמקל על מציאת רשת שמתאימה למידות, לפונקציה ולצרכים האישיים שלכם.

עמידות לאורך זמן: רשתות גלילה עשויות מחומרים איכותיים המיועדים לעמוד בחשיפה לפגעי מזג האוויר ובשימוש קבוע, ולהבטיח שהן יחזיקו מעמד לאורך שנים.

עיצוב פשוט ואסטטי המשתלב היטב בתנאי הבית ואינו מורגש: רשת הגלילה לחלונות נועדה להשתלב בצורה חלקה עם מסגרת החלון שמסביב, מבלי לגרוע מהמראה הכללי של החדר.

זרימת אוויר טובה: רשתות גלילה מאפשרות לאוויר צח לזרום לביתכם מבלי להכניס חרקים, ומבטיחות זרימת אוויר טובה ואוורור.

קלה לניקוי: רוב רשתות הגלילה הן קלות להסרה ולניקוי, ומאפשרות לכם לשמור עליהן נקיות מלכלוך, אבק ופסולת אחרת שעלולה לסתום את הרשת ולהפחית את יעילותה.

מתאימה גם לפתחים מורכבים: יתרונה הגדול של רשת הגלילה הוא שהיא יכולה לתת מענה גם לסוגי פתחים מורכבים או מיוחדים, שלהם לא ניתן להתקין שום רשת מסוג אחר.

מהווה סגירה אמינה והרמטית: בניגוד לרשתות המותקנות בדלתות כנף או ברשתות הזזה, שיכולות בטעות להשאר קצת פתוחות, ברשת גלילה אין כמעט מצב שבו הרשת אינה סגורה כמו שצריך. מנגנון הנעילה שלה והקפיץ המגלגל אותה כלפי מעלה שניהם מהווים למעשה סוג של ביטוח שנותן לכם שקט – שבמידה והרשת סגורה – היא סגורה הרמטית.

האם רשת גלילה יכולה להתאים גם לחלון של הממ"ד?

כידוע, חלון הממ"ד צריך לעמוד בתקני בטיחות מחמירים. חלק מהתקנים האלה מקשים מאוד על התקנה של רשת נגד יתושים. חל איסור מוחלט לחסום חלון שכזה ולכן רשת קבועה לא באה בחשבון. תקנה משמעותית נוספת היא שאסור לקדוח.

ואלה הן הסיבות שהופכות את רשת הגלילה לפתרון המושלם לחלון בממ"ד. הרשת עצמה יכולה להפתח ולהסגר בקלות ולכן לא חוסמת את החלון, והיא מורכבת על מסגרת החלון ואינה מצריכה הרכבת מסילות מיוחדות או קדיחות.

יתרון נוסף הוא האפשרות להתאמה מדוייקת של מידות הרשת על פי גודל החלון.

באיזה מקרים רשת גלילה היא הבחירה הטובה ביותר?

כמובן שזה תלוי בכל מקרה ומקרה לגופו. יחד עם זאת, רשת הגלילה תתאים במיוחד כמענה לפתחים שבהם לא ניתן או לא כדאי להתקין רשת כנף או רשת הזזה.

רשת גלילה גם יכולה להיות פתרון טוב לדירות שכורות – כיוון שהיא נוחה מאוד להתקנה ואינה מצריכה התאמות מיוחדות או קדיחות, אינה פוגעת בנכס ואינה מצריכה קבלת אישורים מיוחדים.

רשת גלילה - הפעילו את הסרטון

רשת גלילה חשמלית

למה כדאי לשים לב כשניגשים לרכוש רשת גלילה לחלון או לדלת?

כשאתם ניגשים לבחור רשת גלילה לחלונות או לדלתות שלכם, ישנם כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון:

גודל החלון / המפתח שלכם: מדדו את גודל החלון שלכם במדויק ובדקו אם ניתן לרכוש רשת גלילה שמתאימה לו בצורה מושלמת.

סוג החומר: חשוב לשים לב היטב לחומר ממנו עשויה הרשת. רשת גלילה נגד יתושים צריכה להיות עשויה מחומר עמיד וחזק שיכול לעמוד בפני בלאי. חומרים כגון אלומיניום, נירוסטה ופיברגלס באיכות גבוהה הם בחירה מצוינת.

צבע ושקיפות: באיזה רמת שקיפות אתם רוצים את הרשת? האם תרצו לרכוש רשת בצבע מיוחד?

קלות התקנה: חפשו רשת גלילה נגד יתושים שתהיה קלה להתקנה ואינה מצריכה התאמות מיוחדות. זה יחסוך לכם זמן וכסף. 

מנגנון הפעלה: האם תעדיפו מנגנון הפעלה ידני או שתרצו רשת גלילה חשמלית?

פונקציונליות: בחרו רשת גלילה שתהיה גם קלה לתפעול וגם שתספק אוורור טוב כאשר היא בשימוש

מחיר: השוו מחירים של רשתות גלילה שונות ובחרו אחת שנמצאת במסגרת התקציב שלכם. עם זאת, אל תתפשרו על איכות תמורת מחיר.

ביקורות: אם מתאפשר, קראו ביקורות של לקוחות אחרים שהשתמשו בשירות שאתם מעוניינים בו. זה ייתן לכם מושג על העמידות, הפונקציונליות וקלות השימוש שלו.

אחריות: שימו לב שאתם מקבלים אחריות גם על הרשת עצמה וגם על מנגנון ההפעלה שרכשתם. לכן מומלץ לרכוש את הרשת מיצרן מקומי מקצועי ואמין שיהיה גם נגיש לכם וגם יתן מענה לכל צורך שיתעורר.

שימו לב: במידה ויש לכם חיות מחמד – בבתים שבהם מחזיקים בעלי חיים הבלאי של הרשתות הוא גבוה יותר. לכן כדאי מאוד לבדוק את האפשרות לרכוש רשת המותאמת גם לבעלי חיים, ויכולה להיות עמידה בפני שריטות, קריעה, ציפורני חתול או טלפיים.

איפה כדאי לקנות רשת גלילה?

לרשת הגלילה יש שני מרכיבים שכדאי לתת את הדעת עליהם: סוג הרשת עצמו, והמנגנון עליו הוא מורכב. לכן מומלץ מאוד לרכוש רשת באיכות גבוהה שתהיה עמידה לאורך זמן, במקום המתמחה בייצור רשת גלילה, על מנת לוודא שמדובר במוצר איכותי, וגם כדי שתהיו שקטים שיש לכם תמיד למי לפנות, במידה ועולה הצורך.

רכישה ישירות מהייצרן גם תתן לכם את היתרון של מחירים זולים ועלויות נמוכות יותר.

האם ניתן להרכיב רשת גלילה באופן עצמאי?

בהחלט. מדובר בהתקנה פשוטה למדי. כל שעליכם לעשות הוא להזמין את הרשת על פי המידה וסוג הרשת הרצוי לכם, ואת כל השאר תוכלו לעשות בעצמכם. כל מה שאתם צריכים זה מטר רץ ודבק סיליקון 😊.

אצלנו ברשת פלקס כל מי שמזמין רשת להרכבה עצמית מקבל מאיתנו גם ייעוץ והדרכה מא' ועד ת', במדידה, תכנון, והזמנת המוצר – כך שתוכלו להתקין בעצמכם את המוצר ולחסוך עשרות אחוזים מהעלות.

באיזה שלב של הבניה או השיפוץ כדאי להתקין, להזמין או לרכוש את רשת הגלילה?

רשת גלילה היא מוצר נוח, פשוט ויעיל וניתן כמובן לרכוש אותו בכל שלב, גם אחרי שכבר עברתם לגור בבית חדש, וגם אם אתם רק רוצים להחליף את הרשתות בבקית הקיים.

יחד עם זאת, אנחנו מציעים לכם להתייעץ איתנו כבר בשלב התכנון. בין אם אתם אנשים פרטיים, ובין אם אתם קבלנים הנמצאים בראשיתו של פרוייקט – התייעצות איתנו בשלבים מוקדמים יכולה גם לאפשר לכם הזמנה של מוצרים מותאמים בצורה מדוייקת לצרכים האישיים שלכם, וגם ובעיקר – לחסוך לכם כסף ולהקטין את העלויות שלכם בעשרות אחוזים.

במידה והחלון שלכם גדול במיוחד או אתם מעוניינים לסגור ויטרינה או מרפסת - איזה סוגי רשתות נוספים יכולים לתת מענה פשוט ונוח, חוץ מרשת הגלילה?

האמת היא שרשתות הגלילה שלנו מתאימות גם לפתחים גדולים של עד 4 מ', אבל קיימות גם אפשרויות נוספות. למשל:

רשת ויטרינה – למרות שאנחנו ממליצים להתקין רשת על כל חלון, לא משנה מה גודלו (בעיקר אצלנו בארץ), ככל שהפתח גדול יותר – כך גובר הצורך בהגנה של רשת.

כי לא רק היתושים והמזמזים האחרים יכולים להכנס, אלא גם עלים יבשים, מפגעים שונים הנישאים ברוח, ציפרים, החתול של השכנים..

בקיצור- כל ויטרינה צריכה רשת שתתאים לה. היום ניתן להתקין רשתות מסוגים שונים כמו רשת שקופה במיוחד, רשת מיוחדת לבתים בהם גרות חיות מחמד, ורשת המגנה מפני קרני השמש.

רשתות הויטרינה שאנחנו מציעים מגיעות בגדלים נוחים (עד לגובה של 4 מטר ולרוחב של 6 מטר).הן גם ניתנת לפירוק לצרכי ניקוי יסודי ו/או תיקון, ומותקנות במסגרת פרופיל דקה וקלה במיוחד.

רשת וטרינה - מתאימה למפתח עד לגובה של 4 מטר רוחב ו-6 מטר, רשת המתאימה למפתחים גדולים כגון מרפסות וגינות, פרופיל דק במיוחד, ניתנת לפירוק בקלות לצורכי ניקוי וכו'.

להזמנות דברו איתנו.

רשת פלקס - רשתות נגד יתושים,רשתות לחלונות,רשתות לדלתות

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..

רשת פלקס - רשתות נגד יתושים,רשתות לחלונות,רשתות לדלתות

נאושניקה

רשת נאושניקה רשת פלקס גאה להציג - רשת נאושניקה  נאושניקה מבית Bettio italy.  חוד החנית של רשת פלקס, שמייצגת ומייצרת

המשך קריאה »
רשת פליסה/הרמוניקה במבצע!

המוצר הבלעדי מבית רשת פלקס, רשת ללא צורך במסילה!

מוצר פשוט, קל ונוח לתפעול

דילוג לתוכן