שימוש ברשתות

האם כבר הכנתם את ביתכם לעונת הזימזומים?

מה אתם מתכננים לעשות הקיץ כדי שהבית שלכם ישאר מוגן ונקי מיתושים, זבובים או מזיקים אחרים?

ישנן כמה דרכים לשמור על הבית וסביבתו נקיים מחרקים או מיתושים:

הימנעו ממים עומדים: יתושים מתרבים במים עומדים, ולכן חשוב לחסל כל מקור של מים עומדים ברחבי הבית. זה כולל ריקון מיכלים כמו עציצים, אמבטיות ציפורים ודליים, ולוודא שהמרזבים שלכם נקיים וללא לכלוך.

השתמשו בדוחי חרקים: ישנם סוגים רבים של דוחי חרקים הזמינים בשוק, כולל תרסיסים, קרמים ונרות. חפשו מוצרים המכילים DEET, פיקרידין או שמן אקליפטוס לימוני, שכן אלה הוכחו כיעילים בדחיית יתושים.

הדברה מקצועית: יכולה להוות בעיה בעיקר עבור כל מי שמעדיף שימוש בשיטות טבעיות יותר שאינן פוגעות בטבע או בסביבה.

מיגון הבית באמצעות רשתות נגד יתושים: אנחנו כמובן קצת משוחדים בעניין 😊. אבל הפתרון המתאים ביותר לשמירה על סביבה נקיה מיתושים וממזמזמים אחרים הוא כמובן מיגון הבית ברשתות נגד יתושים.

רשת פלקס - רשתות נגד יתושים,רשתות לחלונות,רשתות לדלתות

מה היתרון של שימוש ברשתות נגד יתושים?

יעילות: רשתות נגד יתושים לחלונות או לדלתות הן דרך מוכחת ויעילה להרחיק יתושים וחרקים אחרים מהבית שלכם. בשימוש ובהתאמה הנכונה, הן מספקות הגנה מלאה ואמינה לכל הפתחים בבית, ומאפשרות לכם לישון בשקט, גם אם החלונות פתוחים.

זה הכי משתלם: רשתות נגד יתושים לחלונות ולדלתות הן אופציה זולה יחסית להגנה מפני חרקים בהשוואה לשיטות אחרות כמו שירותי הדברה או קוטלי חרקים אלקטרוניים.

לא רעיל וידידותי לסביבה: שלא כמו קוטלי חרקים או תרסיסי חרקים, רשתות נגד יתושים הן שיטה לא רעילה להגנה מפני חרקים. הן אינן מסתמכות על כימיקלים קשים או רעלים, מה שהופך אותן לבחירה בטוחה יותר עבור משפחות עם ילדים וחיות מחמד.

קל להתקנה: התקנת רשתות לחלון היא תהליך פשוט יחסית שיכול להתבצע אפילו על ידי בעלי הבתים בעצמם, כל עוד יש להם מיומנויות DIY בסיסיות.

רב-תכליתי: הרשתות שלנו לחלונות ולדלתות זמינות במגוון רחב של גדלים, סגנונות וחומרים, מה שמקל על מציאת פתרון שמתאים לבית שלכם ולצרכים הספציפיים שלכם.

מהם הסוגים המקובלים היום לרשתות נגד יתושים לבית?

רשת פיברגלס ("רשת אמריקאית"): זהו הסוג הנפוץ ביותר בשנים האחרונות, של רשת נגד יתושים המשמשת לחלונות. היא עשויה עשויה מסיבי זכוכית שנארגים יחד ליצירת רשת עדינה בצפיפות משתנה, החומר עמיד ובטוח בפני פגעי מזג אוויר - כולל קרני UV, כלומר הוא לא יתפרק או ידהה עם הזמן כאשר הוא נחשף לאור השמש. כמו כן ניתן לנקות רשתות פיברגלס בקלות בעזרת מים וסבון.

הנה דוגמא לרשת גלילה מפיברגלס

רשת אלומיניום: רשת מסוג זה עשויה מחומר אלומיניום קל משקל אך חזק. הוא עמיד גם בפני חלודה וקורוזיה. זוהי הרשת הסטנדרטית ביותר.

כאן תוכלו לראות רשת אלומיניום בפעולה >>

רשת פוליאסטר ("גרמנית"): רשת מסוג זה עשויה מחומר פוליאסטר העמיד בפני קרני UV ומזג אוויר. זוהי אפשרות טובה עבור חלונות המקבלים אור שמש ישיר. רשת זוו נחשבת לרשת השקופה ביותר.

רשת נירוסטה: זהו הסוג העמיד ביותר של רשת נגד יתושים. היא עשויה מחומר נירוסטה דק וארוג העמיד בפני חלודה, קורוזיה ואפילו אש.

אלומיניום או פיברגלס - איזה רשת יותר כדאי?

לרשת פיברגלס נגד יתושים יש מספר יתרונות וגם כמה חסרונות:

מחיר: רשת פיברגלס היא בדרך כלל אחת האפשרויות הזולות ביותר עבור רשתות נגד יתושים.

קלת משקל: החומר קל משקל, מה שמקל על ההתקנה וההסרה במידת הצורך.

קלה להתקנה: רשת זו היא קלה יחסית להתקנה, גם לבעלי ניסיון מועט.

יעילה: רשתות פיברגלס מספקות הגנה טובה, איכותית ומתמשכת מפני יתושים וחרקים אחרים.

יחד עם זאת, בעוד שרשת פיברגלס נחשבת חזקה ועמידה, היא עלולה להפוך לשבירה עם הזמן ולהקרע בקלות אם היא נתונה לכוח מוגזם או אינה מתוחזקת כראוי.

מראה: ישנם אנשים שלא אוהבים את המראה של רשתות פיברגלס והן לא תמיד הולמות את המראה הכללי או האסטטי של שאר הבית.

אפשרויות צבע מוגבלות: רשת לחלון מפיברגלס זמינה בדרך כלל רק בטווח מוגבל של צבעים, בדרך כלל אפור או שחור. כמו כן היא מגיעה ברמת שקיפות מוגבלת.

תיקון והחלפה: בעוד שרשת פיברגלס היא בדרך כלל קלה להתקנה, יכול להיות קשה יותר לתקן אותה במידה והיא נפגמת.

היתרונות והחסרונות של רשת אלומיניום נגד יתושים:

עמידה וחזקה: רשת אלומיניום עמידה במיוחד ויכולה לעמוד בחשיפה לאור השמש, חום ולחות מבלי להפגם. יש פחות סיכוי שהיא תמתח או תקרע בהשוואה לסוגים אחרים של רשתות.

עמידה בפני קורוזיה: רשת אלומיניום עמידה בפני קורוזיה, מה שאומר שהיא לא תחליד או תפגם. זה הופך אותו לבחירה טובה עבור אזורים עם לחות גבוהה או חשיפה למים מלוחים.

קלת משקל: רשת אלומיניום היא קלת משקל, מה שמקל על ההתקנה והטיפול.

תחזוקה נמוכה: רשת אלומיניום דורשת מעט מאוד תחזוקה, מכיוון שהיא לא תירקב, תדהה או תתעקם עם הזמן. ניתן פשוט לנקות אותו עם חומר ניקוי עדין ומים בעת הצורך.

יחד עם זאת, רשת אלומיניום היא בדרך כלל יקרה יותר מאשר סוגים אחרים של רשתות נגד יתושים, והיא יקרה יותר מפיברגלס.

אפשרויות צבע מוגבלות: רשת אלומיניום מגיעה בדרך כלל בטווח מוגבל של צבעים, שעשויים שלא להיות אידיאליים אם אתם מחפשים צבע ספציפי שיתאים למראה החיצוני של הבית שלכם.

שקיפות נמוכה: לרשת אלומיניום סטנדרטית יש אריגה הדוקה יותר מאשר סוגים אחרים של רשת, מה שעלול להפחית את הראות ולהקשות על הראייה החוצה.

זרימת אוויר מופחתת: בדומה לסוגים אחרים של רשת, רשת אלומיניום יכולה להפחית את זרימת האוויר דרך החלונות.

הבחירה בין רשתות מאלומיניום לבין רשתות מפיברגלס לשם הגנה מפני יתושים תלויה בצרכים ובהעדפות האישיות שלכם. הנה כמה גורמים שיש לקחת בחשבון:

תקציב ומחיר: לבעלי תקציב מוגבל, רשת פיברגלס עשויה להיות אפשרות משתלמת יותר בהשוואה לרשת אלומיניום.

עמידות: אם אתם גרים באזור עם לחות גבוהה או חשיפה למים מלוחים, או אם אתם מחפשים פתרון עמיד לאורך זמן, רשת אלומיניום עשויה להיות בחירה טובה יותר מכיוון שהיא עמידה יותר בפני קורוזיה ועמידה יותר באופן כללי.

נראות: אם אתם מחפשים רשת לחלון שלא תחסום את שדה הראייה, רשת פיברגלס עשויה להיות בחירה טובה יותר מכיוון שהיא עדינה יותר ובעלת שקיפות גבוהה יותר.

 

זרימת אוויר: אם זרימת האוויר מטרידה אתכם, רשת פיברגלס עשויה להיות בחירה טובה יותר מכיוון שהיא מאפשרת ליותר אוויר לעבור דרכה בהשוואה לרשת אלומיניום.

אסתטיקה: אם המראה של הרשתות בחלונות שלכם חשוב לכם, כדאי לשקול את אפשרויות הצבע והסגנון הזמינות הן עבור רשת אלומיניום והן עבור רשת פיברגלס.

מהי הרשת השקופה ביותר נגד יתושים?

אם חשוב לכם לשמור על נוף פתוח ככל הניתן, מומלץ להתקין במפתחים הייעודיים (אלה שנשקף מהם הנוף..) רשת בעלת רמת שקיפות גבוהה – כך שתוכלו להמשיך להנות ממראה האופק הטבעי. לרשת זו גם יש יתרון בכך שהיא מכניסה יותר אויר דרך החלון. כיום ניתן למצוא רשתות שקופות במגוון חומרים.

הציצו כאן כדי לראות את הרשת השקופה בפעולה >>

התקנת רשתות נגד יתושים לחלונות ולדלתות:

מחיר ומורכבות התקנת הרשתות על המפתחים השונים בבית תלויים במנגנון ההפעלה הרצוי לכם, וכמובן במספר המפתחים ובמידות הרשתות הדרושות.

ישנם מגוון של מנגנוני פתיחה וסגירה לרשתות נגד יתושים – הן לחלונות והן לדלתות. בניהם תוכלו למצוא:

רשתות גלילה – מוצר הדגל שלנו 😊 

רשתות הרמוניקה 

רשתות הזזה

רשת נשלפת 

רשת כנף

ועוד..

מחיר ההרכבה וההתקנה בדרך כלל יהיה מבוסס על המחיר של הרשת הנקוב למטר, מידות הרשת הדרושות וכמובן מורכבות ההרכבה הדרושה.

מה בנוגע לרשתות נגד יתושים שניתן להתקין בקלות באופן עצמאי?

הרשתות הפשוטות ביותר להתקנה הן רשתות מגנט. הן יכולות להתאים לכל חלון, וגם נוחות מאוד להתקנה ולמיגון נגד יתושים בדירות שכורות..

איך להחליף רשת נגד יתושים?

אחת הבעיות הכי מתסכלות בכל הנוגע לרשתות נגד יתושים היא שהן חייבות להיות מושלמות, ללא כל פגמים, שריטות, קרעים או קפלים, אחרת הן לא ממלאות את הייעוד שלהן..

בהזדמנות זאת של החלפת הרשתות תוכלו כמובן לשדרג או לשפר את איכות הרשתות שיותקנו וכמו כן לבחור אם אתם רוצים להחליף את הרשת בעצמכם או להזמין איש מקצוע לשם כך.

לייעוץ הקליקו כאן 

מה צריך כדי להחליף רשת נגד יתושים?

קודם כל חשוב שתדעו מה המידות של החלון או הדלת. בנוסף, כדאי להחליט איזה סוג של רשת אתם רוצים – מהו החומר ממנו אתם רוצים שתהיה עשויה הרשת שלכם, באיזה צבע תרצו אותה ובאיזו רמת שקיפות. חשוב גם לבדוק מראש מהי צפיפות הרשת – שלא תהיה מצד אחד אוורירית מדי, ומצד שינ שלא תהיה צפופה מדי כך שהיא עלולה להחשיך את החדר או לצמצם את כמות האויר הנכנס דרכה פנימה. דברים נוספים שיש לקחת בחשבון: האם יש לכם ילדים קטנים בבית או חיות מחמד.

החלפת רשת נגד יתושים – האם כדאי להחליף עצמאית או להזמין איש מקצוע?

אם אתם קצת מנוסים בעבודות מהסוג הזה, ואם יש לכם זמן פנוי, ובמידה ומנגנון הפתיחה והסגירה של הרשת הוא לא מסובך מדי – תוכלו בהחלט לשקול החלפת רשת באופן עצמאי. יש אנשים שאפילו נהנים מזה 😊. שימו לב שאתם מדייקים במידות הרשת ושיש לכם את כלי העבודה הדרושים.

במידה ואינכם בטוחים או מיומנים, או אם המנגנון של הרשת הוא מנגנון הדורש התקנה מקצועית – מוטב להזמין מומחה לרשתות..

אצלנו בחברה תוכלו להנות מכל העולמות – אנחנו כמובן נשמח לבצע את ההחלפה עבורכם. אבל במידה ותרצו להחליף עצמאית – תקבלו מאתנו הדרכה וייעוץ לאורך כל הדרך 😊. צרו אתנו קשר לפרטים נוספים >>

איפה כדאי לקנות רשת נגד יתושים?

רשתות נגד יתושים ניתן לרכוש היום בכל חנות לחומרי בניין, ברשתות לעיצוב הבית ול -DIY וגם אצל המשווקים והיצרנים המורשים.

לגבי האיכות – זאת השאלה העיקרית שאתם צריכים לשאול את עצמכם.

אם אתם מעוניינים לרכוש רשת נגד יתושים שתהיה עם אחריות מלאה, באיכות גבוהה ושתחזיק מעמד במשך הרבה שנים – אנחנו ממליצים לרכוש רק מחנויות שמתמחות בנושא.

לא רק שיחד עם הרשת תרכשו לעצמכם גם שקט נפשי, אלא שגם תוכלו לקבל הנחיות, הדרכות וליווי מקצועי גם בשלבי ההתאמה וההרכבה וגם בכל שלב אחרי ההתקנה.

זכרו: על מנת שהרשת תמלא את הייעוד שלה ותגן עליכם בצורה מושלמת – היא צריכה להיות מותאמת ומותקנת כראוי.

צרו איתנו קשר  לייעוץ, הכוונה ועלויות >>

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..

רשת פלקס - רשתות נגד יתושים,רשתות לחלונות,רשתות לדלתות

נאושניקה

רשת נאושניקה רשת פלקס גאה להציג - רשת נאושניקה  נאושניקה מבית Bettio italy.  חוד החנית של רשת פלקס, שמייצגת ומייצרת

המשך קריאה »
רשת פליסה/הרמוניקה במבצע!

המוצר הבלעדי מבית רשת פלקס, רשת ללא צורך במסילה!

מוצר פשוט, קל ונוח לתפעול

דילוג לתוכן